Aero Energy | Projektowanie
AERO SYSTEM to dynamicznie rozwijająca się firma stworzona przez inżynierowów z ponad 15 letnim doświadczeniem w energetyce, ciepłownictwie i przemyśle. Wykonujemy kompleksowe prace branży elektrycznej i automatyki dla instalacji technologicznych i procesowych. Realizujemy kontrakty pod klucz: od projektowania, poprzez dostawy, montaż, uruchomienie instalacji, po serwis. Specjalizujemy się w automatyzacji przy budowach i remontach takich urządzeń jak: kotły węglowe WR, kotły parowe OP, nawęglanie, odpylanie workowe, elektrofiltry, transport pyłów, odżużlanie, deNOx, deSOx, pompownie, stacje demi, SUW, oczyszczanie SBR, MBBR, odlewnie kokilowe, ciśnieniowe. Każde nowe zlecenie jest inne, tak jak różne są potrzeby naszych Klientów. Doświadczenie naszych inżynierów, pozwala nam na podejmowanie kontraktów obszernych zakresowo i skomplikowanych technologicznie. Swoją pozycję i dynamiczny rozwój zawdzięczamy przez nieustanne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, ścisłej współpracy z technologami i dostosowywaniem do ich wymagań. Markę AERO budujemy przez solidne i terminowe wykonywanie zleceń, brak zgody na stosowanie kompromisów technicznych co daje możliwość obsługi coraz większych klientów w Polsce oraz krajach Europy zachodniej.
Kompleksowe Wykonawstwo Instalacji Elektrycznych i Automatyki
13859
page,page-id-13859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,,qode_popup_menu_push_text_top,overlapping_content,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
 

projektowanie

Prace projektowe

Wieloletnie doświadczenie uzyskane podczas realizacji zagadnień projektowych z zakresu rozwiązań w Stacjach Elektroenergetycznych, Elektrowniach Wodnych, Elektrociepłowniach i zakładach przemysłowych pozwala nam podejmować nawet najtrudniesze wyzwania, jakie stawia przed nami rynek energetyki.

 

W szczególności, w zakresie działalności projektowej firmy wchodzą projekty wykonawcze branży elektrycznej w zakresie:

 

– wymiany zabezpieczeń i modernizacji pól rozdzielni SN i WN

– modernizacji rozdzielni potrzeb własnych

– pomiarów energii elektrycznej

– wymiany zabezpieczeń, sterowania i synchronizacji generatorów z turbinami wodnymi
i parowymi, etc.

– obliczeń zwarciowych, nastaw zabezpieczeń, doboru urządzeń